Web Tasarım

Sizin veya bizim değil, hedef kitlenizin beğeneceği tasarımlar yapıyoruz

E Ticaret Web Sitesi

Çağımızın şartları gereği artık birçok müşteri ihtiyaçlarını online olarak karşılamaktadır. Sanal marketlerin bile artmasından bunu anlayabilmekteyiz. Artık market alışverişleri dahi online olarak yapılabilmektedir. Teknolojinin geldiği bu aşamada e-ticaret yapmak, ürünlerinizi satabilmek için 7/24 sunum yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Bu da doğru orantılı olarak satışlarınızı artırabileceğiniz anlamına gelmektedir. Bu yüzden e-ticaret web sitesi işinizi geliştirmede önemli bir rol oynayacaktır.

Kurumsal Web Sitesi

Bir web sitesi sayesinde istediğiniz hedef kitleye siz ulaşabildiğiniz gibi hedef kitlede istediğinde size ulaşabiliyor. Websitesinin içeriği sizin insiyatifinizle oluştuğu için karşı tarafa anlatmak istediklerinizi web sitesi aracılığıyla daha etkili bir şekilde anlatabilirsiniz. Sosyal medya hesapları her ne kadar aktif olarak kullanılsada bir işletmenin güvenilirliğini, kurumsal olduğunu göstermesi için kullanıcılar web sitesine özellikle dikkat etmektedirler. Profesyonel ve kurumsal bir kimlik sergileyebilmeniz için web sitesi olmazsa olmazınızdır.

Kişisel Web Sitesi

Web sitesi diğer bir adıyla internet siteleri, bir sunucu da barınan yazılım ve grafik tasarımla şekillendirilmiş kodlar bütünü olarak kısaca tanımlayabiliriz. Bir sunucuda yerel olarak bulunan yazılım ve grafik dosyaları alan adı denilen, sunucuya bağlanarak verileri görüntülemenizi sağlayan adreslerle yapılır. Google Chrome, Safari, Firefox gibi internet tarayıcıları yardımıyla web sitesi alan adınızı yazarak sorgu oluşturduğunda ilgili web sitesi kısa süreler içinde kullanıcı ile etkileşime geçer. Bu web siteleri sayesinde internet üzerinden istediğiniz kesime ulaşabilir ve karşı tarafta oluşturmak istediğiniz izlenimi sağlayabilirsiniz.