👋 eKoza e-ticaret yazılımımız ile tüm pazar yerleriyle entegreli olarak online satışa başlayın.

Web Tasarım

Responsive akıllı web siteleri yani telefon, tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla harika şekilde uyumlu tasarımlar kullanıyoruz. Günümüzde Google üzerinden gelen hitlerin %80’i mobil cihazdan gerçekleşiyor. İşletmenizi ileriye taşıyacak mobil uyumlu, stabil ve modern bir web sitesi için çalışmalara hemen başlayabiliriz.

Size özel tasarım ile çözüm üretiyoruz

Markanız için rakipleriniz arasında fark yaratacak, diğer siteler arasından sıyrılıp çıkıp, adınızı duyuracak size özel web tasarım yapıyoruz. İhtiyaçlarınızı anlıyor ve sadece size özel tasarımlar sunarak çözümler üretiyoruz.

Esnek ve hızlı açılan websiteleri yapıyoruz

Yaptığımız web siteleri hazır kalıp olmayıp, tamamen sizin isteklerinize göre özgün olarak tasarlıyoruz ve hızlı açılması için tüm optimizasyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Sizin veya bizim değil, hedef kitlenizin beğeneceği tasarımlar yapıyoruz. Bir web sitesi sahibi olmak hemen için bizimle iletişime geçin.

Hedef kitlenizi genişletmek, işlerinizi büyütmek, marka bilinirliğinizi ve kurumsal kimliğinizi oluşturmak için ihtiyacınız olan web sitelerini inşa ediyoruz.

Stabil çalışan güvenli websiteleri inşa ediyoruz

Tüm verilerinizin ve sitenize giriş yapacak kullanıcılar için tüm güvenlik önlemlerini alıyor, sunucularımızı buna göre koruma altına alıyoruz.

Tamamen size özgün ve modern tasarım

İsteklerinizi dinliyor, rakiplerinizi inceliyor ve aralarından sıyrılıp çıkmanızı sağlayacak modern, özgün tasarımlar yapıyoruz. İş sonunda ortaya çıkan websitesi tamamen sizin isteklerinize göre inşa edilmiş oluyor.

Kurumsal web sitesi örneklerimiz

Müşterilerimiz için tasarladığımız örnek kurumsal web sitelerine aşağıdan gözatabilir ve tüm referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Numaranızı bırakın sizi arayalım 👋

Size yardımcı olabilmemiz için numaranızı bırakın.  En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

VEYA