Hemen satış yapmaya başlayın!

eKoza E-ticaret yazılımı sayesinde sadece bir websiteniz olmayacak, aynı zamanda tüm pazaryerlerinde tek tıkla ürünlerinizi satışa açabilecek, stok takibini yapabilecek, kargolama ve fatura süreçlerinizi tek bir panel üzerinden yönetebileceksiniz.

Detaylı Ürün Yönetimi

XML ile toplu ürün yükleme, detaylı kategorilendirme, marka ve nitelik yönetimi ile ürünlerinizi en verimli şekilde yayınlayın.

Tek Tıklama İle Satışa Açma

Sadece e-ticaret websitenize ürününüzü girin ve sonra tek tıkla n11, hepsiburada, trendyol, gittigidiyor gibi pazaryerlerinde satış yapmak istediğiniz tutarlarda satışa başlayın. 

Toplu Ürün İşlemleri

E-ticaret yazılımımız sayesinde stok takibi, fiyat güncelleme, yeni ürün girişi karmaşasına son! Toplu ürün işlemleri ile tek tıkla tüm pazaryerlerinde dilediğiniz ürünün fiyatı arttırın veya azaltın, stoklarınızı güncelleyin veya satışa kapatın. Ürünlerinizi yönetmek işte bu kadar kolay!

Pazaryeri Entegrasyonları

Tüm pazaryerlerinize gelen siparişlerinizi e-ticaret sitenizin panelinde görüntüleyin, kargo şablonlarını yazdırın, faturalarını kesin. Muhasebe entegrasyonları sayesinde e-fatura işlemleriniz de artık çok kolay.

Detaylı Satış Raporları

Dilediğiniz yerden günlük, aylık tüm satış raporlarınızı inceleyin, gelen siparişlerinizi kolaylıkla kontrol edin. Sizin yerinize hangi üründen ne kadar kar ediliyor, en çok hangi ürününüz satıyor hepsinin analizini detaylı olarak inceleyin.

Hızlıca Satış Yapmaya Başlayın!

Hem bir e-ticaret sitesine sahip olmak hemde milyonların ziyaret ettiği pazaryerlerinde kolayca satışa başlamak için entegrasyon hizmetlerimize göz atabilirsiniz.