👋 eKoza e-ticaret yazılımımız ile tüm pazar yerleriyle entegreli olarak online satışa başlayın.

E-Ticaret Web Sitesi

eKoza E-ticaret yazılımı sayesinde sadece bir websiteniz olmayacak, aynı zamanda tüm pazaryerlerinde tek tıkla ürünlerinizi satışa açabilecek, stok takibini yapabilecek, kargolama ve fatura süreçlerinizi tek bir panel üzerinden yönetebileceksiniz.
E-ticaret Web Sitesi

E-ticaret işlemlerinizi tek bir yerden yönetin

eKoza e-ticaret yazılımımız sayesinde çoklu kanallarda satış yapıp, tek bir panelden tüm işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

Tek bir panelden stok takibi, fiyat güncelleme, yeni ürün girişi yapabilir, tek tıkla tüm pazaryerlerinde dilediğiniz ürünün fiyatını arttırabilir veya azaltabilir, stoklarınızı güncelleyebilir veya satışa kapatabilirsiniz. Ürünlerinizi yönetmek işte bu kadar kolay!

Toplu işlemlerle tüm ürünlerinizi birkaç tık ile satışa açın!

Sadece e-ticaret websitenize ürününüzü girin ve sonra tek tıkla n11, hepsiburada, trendyol, gittigidiyor gibi pazaryerlerinde satış yapmak istediğiniz tutarlarda satışa başlayın.

Satışlarınızı artırmaya hazır mısınız? Hızlıca satış yapmaya başlamak için bize ulaşmanız yeterli. Tüm sorularınızı cevaplamaya hazırız.

Hem bir e-ticaret sitesine sahip olmak hemde milyonların ziyaret ettiği pazaryerlerinde kolayca satışa başlamak için entegrasyon hizmetlerimize göz atabilirsiniz, bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Tüm pazaryerlerinize gelen siparişlerinizi e-ticaret sitenizin panelinde görüntüleyin, kargo şablonlarını yazdırın, faturalarını kesin.

Otomatik e-fatura işlemleri ile zamandan tasarruf edin

Muhasebe entegrasyonları sayesinde e-fatura işlemleriniz de artık çok kolay. Siparişinizi onaylayıp, kargoya hazırlarken; sizin yerinize faturanızın hazırlanmasını sağlayarak iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

İstediğiniz kargo firmalarıyla entegreli olarak çalışabilirsiniz

Çoklu kargo ekranı özelliği ile müşterilerinize istedikleri kargo ile sipariş verebilme özgürlüğünü tanıyabilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasıyla entegrasyon yaptığınızda tüm sipariş bilgileri otomatik olarak kargo firmasına iletilir, kargoya verilen ürününüzün bilgileri panelinizde otomatik olarak güncellenir.

Her an her yerden satış raporlarınızı, cironuzu inceleyin

Dilediğiniz yerden günlük, aylık tüm satış raporlarınızı inceleyin, gelen siparişlerinizi kolaylıkla kontrol edin. Sizin yerinize hangi üründen ne kadar kar ediliyor, en çok hangi ürününüz satıyor hepsinin analizini detaylı olarak inceleyin.

Ürün Özellikleri

Enterprise

Genel Özellikler

B2C E-Ticaret Yazılımı

Müşterilerinize kendi e-ticaret sitenizden ürün satışı yapabilmenizi sağlayacak alt yapı.

B2B E-Ticaret Yazılımı

Hem müşterilerinize hemde bayilerinize ürün satışı gerçekleştirebileceğiniz alt yapı.

Sınırsız Web Alanı

Müşterilerimize özel sunucu gereksinimi doğmadığı sürece limit koymuyoruz. Sunucu özelliklerimiz dahilinde web alanı limitsizdir.

Sınırsız Trafik (Bandwith)

Müşterilerimize özel sunucu gereksinimi doğmadığı sürece limit koymuyoruz. Sunucu özelliklerimiz dahilinde trafik limitsizdir.

Sınırsız E-Posta Adresi

Sipariş sonrası talep etmeniz halinde alan adınıza bağlı kurumsal e-posta hizmetinin kurulumu ücretsiz sağlanır. Limitsiz e-posta adresi oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz SSL Güvenliği

Tüm müşterilerimize e-ticaret siteleri için ücretsiz SSL hizmeti sunulmaktadır.

e-Fatura & e-Arşiv Entegrasyonu

Firmamız aracılığı ile gerçekleştirilen e-fatura geçişleri için yazılımlarımızın tümünde e-fatura & e-arşiv entegrasyonu mevcuttur. 3.parti hizmet sunan firmalar ile entegrasyon sağlanmamaktadır.

Mobil Uygulamalar

Android E-Ticaret Uygulaması

E-Ticaret siteniz için Google Play Store üzerinden indirilebilir native olarak hazırlanmış Android E-Ticaret Uygulaması.

iOS E-Ticaret Uygulaması

E-Ticaret siteniz için AppStore üzerinden indirilebilir native olarak hazırlanmış iOS E-Ticaret Uygulaması.

Pazaryeri Entegrasyon Çözümleri

N11.com API Entegrasyonu

Aktif olduğu pakette N11.com mağazanız ile anlık olarak ürün ve sipariş entegrasyonlarını Canlı API ile yönetebilirsiniz.

Hepsiburada.com API Entegrasyonu

Aktif olduğu pakette Hepsiburada.com mağazanız ile anlık olarak ürün ve sipariş güncellemelerinizi Canlı API ile yönetebilirsiniz.

Epttavm.com API Entegrasyonu

Aktif olduğu pakette Epttavm.com mağazanız ile anlık olarak ürün ve sipariş entegrasyonlarını Canlı API ile yönetebilirsiniz.

Trendyol.com API Entegrasyonu

Aktif olduğu pakette Trendyol.com mağazanız ile anlık olarak ürün ve sipariş entegrasyonlarını Canlı API ile yönetebilirsiniz.

Modanisa.com API Entegrasyonu

Aktif olduğu pakette Modanisa.com mağazanız ile anlık olarak ürün ve sipariş entegrasyonlarını Canlı API ile yönetebilirsiniz.

Modanisa.com API Entegrasyonu

Aktif olduğu pakette Modanisa.com mağazanız ile anlık olarak ürün ve sipariş entegrasyonlarını Canlı API ile yönetebilirsiniz.

Pazarama.com API Entegrasyonu

Aktif olduğu pakette Pazarama.com mağazanız ile anlık olarak ürün ve sipariş entegrasyonlarını Canlı API ile yönetebilirsiniz. Türkiye İş Bankası Maximum Kart hizmeti olan Pazarama entegrasyonu ile ürünlerinizi kolayca yönetin.

Amazon.com.tr API Entegrasyonu

Aktif olduğu pakette Amazon.com.tr mağazanız ile anlık olarak ürün ve sipariş entegrasyonlarını Canlı API ile yönetebilirsiniz. Bu entegrasyon hediyedir ve destek garantisi verilmemektedir.

Akakce.com XML Ürün Entegrasyonu

Akakce.com reklamları verebilmek için uygun XML formatında çıktı verilmektedir.

Cimri.com XML Ürün Entegrasyonu

Cimri.com reklamları verebilmek için uygun XML formatında çıktı verilmektedir.

Gelişmiş Sipariş Yönetimi

Sipariş Kargo Yönetimi

E-Ticaret sitenizden ve pazaryeri mağazalarınızdan almış olduğunuz siparişlerin tümünü tek ekran üzerinden yönetebilirsiniz.

Sipariş Durum Yönetimi

E-Ticaret sitenizden ve pazaryeri mağazalarınızdan almış olduğunuz siparişlerin tümünün sipariş durumlarını değiştirebilirsiniz.

Sipariş İptal/İade Yönetimi

E-Ticaret sitenizden ve pazaryeri mağazalarınızdan almış olduğunuz siparişlerin tümü için iptal/iade süreçlerini yönetebilirsiniz.

Sipariş Havale/EFT Bildirimleri

E-Ticaret sitenizden Banka Transferi yöntemi ile almış olduğunuz siparişlerde bildirim ile ödemeleri kontrol edebilirsiniz.

Sipariş Arıza Bildirimleri

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler için müşterileriniz arıza bildiriminde bulunabilir.

Sipariş Limitlendirme

E-Ticaret siteniz için seçtiğiniz ürünlerde minimum & maksimum satılabilecek miktarları ürün/kategori/marka filtresine ve üye/bayi gruplarına göre belirleyebilirsiniz.

N11.com Sipariş Yönetimi

Aktif olduğu pakette N11.com mağazanıza ait siparişleri yönetebilirsiniz.

Hepsiburada.com Sipariş Yönetimi

Aktif olduğu pakette Hepsiburada.com mağazanıza ait siparişleri yönetebilirsiniz.

Epttavm.com Sipariş Yönetimi

Aktif olduğu pakette Epttavm.com mağazanıza ait siparişleri yönetebilirsiniz.

Trendyol.com Sipariş Yönetimi

Aktif olduğu pakette Trendyol.com mağazanıza ait siparişleri yönetebilirsiniz.

Ciceksepeti.com Sipariş Yönetimi

Aktif olduğu pakette Ciceksepeti.com mağazanıza ait siparişleri yönetebilirsiniz.

Amazon.com.tr Sipariş Yönetimi

Aktif olduğu pakette Amazon.com.tr mağazanıza ait siparişleri yönetebilirsiniz.

Gelişmiş Ürün Yönetimi

Manuel Ürün Ekleme

Yönetim Paneli üzerinden tekli ürün ekleme/güncellemele işlemi yapabilirsiniz.

Gelişmiş Ürün Yönetimi

Ürünleriniz için varyant, nitelik, marka, stok, ürün gruplandırma ve parçalama gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Dinamik Ürün Görseli

Ürün listeleme alanlarında ürün görsellerinin mouse ile ürün üzerine gelindiğinde otomatik diğer ikinci görseli göstermesi sağlanır. Giyim ürünlerinde önden ve arkadan çekilen fotoğraflar için önemli bir özelliktir.

Kategori Yönetimi

Kategorilerinizi kolayca yönetebilir, kendi kategori ağacınızı oluşturabilir ve pazaryerlerine ait kategoriler ile eşleştirebilirsiniz. Kategori eşleştirme ekranı üzerinden pazaryerlerine ait eşleştirilen kategori için özellik seçimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Marka Yönetimi

Ürünlerinize tanımlanacak olan markaları yönetebilirsiniz.

Nitelik Yönetimi

Ürünlerinize tanımlanacak olan nitelikleri yönetebilirsiniz. Oluşturduğunuz nitelikler kategorilerde filtreleme alanında kullanılabilmektedir.

Toplu Ürün İşlemleri

Ürünleriniz için toplu olarak fiyat, stok, desi, kdv vb. değişikleri yönetebileceğiniz gelişmiş yönetim alanıdır.

Ürün Yorumları

E-Ticaret sitenizdeki ürünler için müşterilerinizin yapmış olduğu yorumları görebilir, yanıtlayabilir ve yönetebilirsiniz.

Toplu Kategori Güncelleme

Seçtiğiniz kategoriyi bir başka kategori ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca kategorilerinizi Excel formatında indirip, toplu olarak güncelleme yapabilirsiniz.

Toplu Stok Güncelleme

Belirli kategori, marka ve/veya ürün kaynağı (XML/Excel) içerisinde yer alan ürünlerinizin stoklarını toplu olarak güncelleyebilirsiniz.

Toplu Desi Güncelleme

Belirli kategori, marka ve/veya ürün kaynağı (XML/Excel) içerisinde yer alan ürünlerinizin desilerini toplu olarak güncelleyebilirsiniz.

Toplu Durum Güncelleme

Belirli kategori, marka ve/veya ürün kaynağı (XML/Excel) içerisinde yer alan ürünlerinizin durumlarını toplu olarak güncelleyebilirsiniz.

Toplu Marka Güncelleme

Belirli kategori, marka ve/veya ürün kaynağı (XML/Excel) içerisinde yer alan ürünlerinizin markalarını toplu olarak güncelleyebilirsiniz.

Toplu Kargo Ödemesi Güncelleme

Belirli kategori, marka ve/veya ürün kaynağı (XML/Excel) içerisinde yer alan ürünlerinizin kargo ödeme seçimini toplu olarak güncelleyebilirsiniz.

Toplu Kapıda Ödeme Güncelleme

Belirli kategori, marka ve/veya ürün kaynağı (XML/Excel) içerisinde yer alan ürünlerinizin kapıda ödemeye uygunluğunu pasif hale getirebilirsiniz.

Toplu Ürün Silme

Belirli kategori, marka ve/veya ürün kaynağı (XML/Excel) içerisinde yer alan ürünlerinizi toplu olarak silebilirsiniz.

Pazaryeri Kategori Eşleştirme Şablonu

Kategori Yönetimi ekranı üzerinden e-ticaret sitenizdeki kategoriler ile pazaryerlerine ait kategorileri eşleştirebilir ve pazaryerlerinin kategoriler için istemiş olduğu özellikleri ilgili kategoriye bağlı ürünleriniz için toplu olarak seçebilirsiniz.

Pazaryeri Kategori Eşleştirme Şablonu

Kategori Yönetimi ekranı üzerinden e-ticaret sitenizdeki kategoriler ile pazaryerlerine ait kategorileri eşleştirebilir ve pazaryerlerinin kategoriler için istemiş olduğu özellikleri ilgili kategoriye bağlı ürünleriniz için toplu olarak seçebilirsiniz.

Pazaryeri Kategori Eşleştirme Şablonu

Kategori Yönetimi ekranı üzerinden e-ticaret sitenizdeki kategoriler ile pazaryerlerine ait kategorileri eşleştirebilir ve pazaryerlerinin kategoriler için istemiş olduğu özellikleri ilgili kategoriye bağlı ürünleriniz için toplu olarak seçebilirsiniz.

Toplu N11 Fiyat Güncelleme

Kolay bir şekilde ürün fiyatlarına tutar/yüzde bazında fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. Kategori, marka ve fiyat bazında filtreleme özelliğine sahiptir.

Toplu Hepsiburada Fiyat Güncelleme

Kolay bir şekilde ürün fiyatlarına tutar/yüzde bazında fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. 

Toplu Amazon Fiyat Güncelleme

Aktif olduğu pakette Amazon.com.tr mağazanıza ait fiyat güncellemelerini yapabilirsiniz.

Toplu EPTTAvm Fiyat Güncelleme

Kolay bir şekilde ürün fiyatlarına tutar/yüzde bazında fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. 

Pazarlama Özellikleri

Aktif Müşteri Sepetleri

Sepet İndirimi Özelliği

Hediye Çeki Özelliği

Sabit İndirim Özelliği

Sipariş Limitlendirme

SMS Bülteni Araçları

SMS Entegrasyonu

E-Posta Bülteni Araçları

Ürün Tavsiye Etme

Ürün Karşılaştırma

Fiyat Alarmı Özelliği

Stok Alarmı Özelliği

XML/Excel Entegrasyon Çözümleri

XML Entegrasyon Hizmeti

XML ile Ürün Yükleme

XML ile Ürün Dışarı Aktarma

Excel ile Ürün Yükleme

Excel ile Ürün Dışarı Aktarma

Hızlı Excel Şablon İndirme

Google Merchant XML

Facebook Ads XML

SiteMap XML

Güçlü Ödeme Çözümleri

Çoklu Ödeme Yöntemi

Çoklu Ödeme Yöntemi ile aynı anda birden çok sanalposu aktif hale getirebilir ve/veya Banka Havale/EFT, Kapıda Ödeme, Çek/Senet gibi ödeme yöntemlerini aynı anda sunabilirsiniz.

Banka Entegrasyonları

Garanti, Akbank, TEB, Türkiye İş Bankası, QNB Finansbank, Halkbank, Anadolu Bankası, KuvetTürk, Ziraat, Vakıf, YapıKredi Bankası entegrasyonları.

Sanalpos Entegrasyonu

İyzico, PayTR, iPara, PayU, Sipay, Param, Paym.es, MOKA firmalarıyla sanalpos entegrasyonu kullanabilirsiniz.

Banka Havale/EFT Yöntemi

Kapıda Ödeme

MailOrder Ödeme Yöntemi

Çek/Senet Ödeme Yöntemi

Cari (Kredi Bakiyesi) Ödeme Yöntemi

PayPal Ödeme Entegrasyonu

Kredi Kartı Vade Yönetimi

Gelişmiş Muhasebe/ERP Entegrasyonları

e-Fatura & e-Arşiv Entegrasyonu

Muhasabe Entegrasyon Çözümleri

Logo Tiger 3, Logo Netsis, Mikro, Akınsoft, ERP12, NETSİM, NEBİM, VEGA, SENTEZ, Yeniyol, Karpin, DİA, Bay.t, WebTicari, Zirve, Business Smart, Catalyst, Korgün, Panorama, Canias, Parasut.com, Birfatura.com, Bizimhesap.com firmalarıyla entegrasyon çözümleri

Matbu Fatura Şablon Yönetimi

Sipariş Faturası Yazdırma

Kargo Fişi Şablon Yönetimi

Sipariş Fiş Şablon Yönetimi

Kargo Çözümleri

Çoklu Kargo Ekranı

Çoklu Kargo Ekranı özelliği ile müşterilerinize istedikleri kargo ile sipariş verebilme özgürlüğünü tanıyabilirsiniz.

Kargo Entegrasyonu

Yurtiçi, Aras, PTT, MNG, Sürat, UPS kargo firmalarıyla entegrasyon.

B2B Bayilik Çözümleri

Müşteri Bayi Atama

Bayi Grupları Oluşturma

Bayi Grupları Oran Tanımlama

Bayi XML Özelliği

Cari Ödeme Sistemi

Bayi Eksi Bakiye Limitlendirme

Bayi Artı Bakiye Sistemi

Bayi Eksi Bakiye Tahsilat Sistemi

Bayi Abonelik Sistemi

E-Ticaret E-Tahsilat Çözümü

Raporlama ve Çıktılar

Platformlara Göre Sipariş Raporları

Platform Raporları

Platformlara Göre Ciro Raporları

Platformlara Göre Satılan Ürün Raporları

Muhasebe Çıktısı Oluşturma

Raporları Excel/PDF İndirme

Modüler Özellikler

E-Ticaret E-Tahsilat Modülü

Müşterilerinizden üyelik zorunluluğu olmadan kolayca ödeme alın. Geçerli ödeme yöntemleri için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

InstaShop Entegrasyon Modülü

Instagram mağazanıza ürünleri entegre edebilir ve Instagram müşterilerinizin kolayca e-ticaret sitenizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı Satış (POS) Modülü

Fiziksel mağazanızdan gerçekleştirmiş olduğunuz satışları e-ticaret sitenizdeki ve pazaryerlerindeki mağazalarınızda bulunan stoklardan düşebilirsiniz.

Çoklu Dil Modülü (Geliştirme Aşamasında)

E-Ticaret sitenizi farklı dillerde müşterilere sunabilirsiniz. Bu modül şu an için geliştirme aşamasındadır. Satın almadan önce mutlaka müşteri temsilcimizden bilgi isteyiniz.

Çoklu Parabirimi Modülü

E-Ticaret sitenizde farklı parabirimleri üzerinden satış yapabilirsiniz. TRY tabanındaki tutarları güncel kur fiyatlarına göre farklı parabirimlerine çevirmektedir.

Parçalı Ürün Satışı

Takım/grup ürünleri için ürün takımında yer alan ürünleri parçalı olarak satmanızı sağlar. Örneğin yatak odası takımında baza/baza başlığı/yatak/dolap/komidin gibi parçaları müşterinin ihtiyacına göre seçebileceği şekilde sunabilirsiniz. Farklı sektörler içinde kullanılabilri.

Kombin Ürün Satışı

Ürün sayfasında ürünün kombini olabilecek farklı ürünlere yer verebilir ve kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.

DropShip Modülü

Tedarikçi ve bayinin tarafımızdan hizmet aldığı durumda kullanılabilir. Bayinin tedarikçisinden aldığı ürünler için sağladığı siparişlere tedarikçi paneline yönlendirebilmesini sağlar.

XML Entegrasyon Hizmeti

Tedarikçilerinizin sağlamış olduğu XML'lerin sistemimize entegre edilmesini sağlar.

Web Servis (API)

Yazılım geliştiricilere özel canlı api ile e-ticaret ve pazaryeri mağazalarındaki siparişleri harici yazılımlara çekebilme ve yeni sipariş oluşturabilme özelliği sunar. Bu servis yalnızca Web Servis (API) modülü alındığında kullanılabilir.

Numaranızı bırakın sizi arayalım 👋

Size yardımcı olabilmemiz için numaranızı bırakın.  En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

VEYA