👋 eKoza e-ticaret yazılımımız ile tüm pazar yerleriyle entegreli olarak online satışa başlayın.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

En büyük sosyal medya mecrası olan Facebook neredeyse tüm yaş kesimlerine hitap etmektedir. Firmaların kendisini tanıtabilmeleri, ürünlerini pazarlayabilmeleri için büyük bir potansiyeli olan Facebook’ta yer almak önemlidir. Ancak firmalar, işletmeler için sosyal medyaya zaman ayırabilmek ayrı bir iş yükü gerektirmektedir. Ayrıca profesyonel bir şekilde içerik tasarımı ve düzenli bir şekilde içerik girişi sağlanmadığı zaman firmaların kurumsal kimlikleri zarar görmektedir.
Tam burada sosyal medya danışmanlığı dediğimiz alan işin içine girmektedir. eKoza İnternet olarak işletmeler için Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesaplarının yönetimlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmalar için özel tasarımlı şekilde düzenli içerik girerek sayfaların ve hesapların aktif olmasını sağlıyoruz. Bu sayede işletmecilerin sosyal medya için ek bir zaman harcamasına gerek kalmıyor.

Instagram Hesapları İçerik Yönetimi

Facebook’ta olduğu gibi Instagram hesaplarının da aktif ve canlı tutulması gerekmektedir. Instagram gibi popüler olarak sıkça kullanılan bir sosyal mecrada sizin yerinize paylaşımlarınızı ayarlayıp, hikayeler atarak hesabınızın güncelliğini sağlıyoruz.
Takipçilerin dikkatini çekebilecek tarzda ve kurumsal kimliğinizi temsil edecek şekilde kalıplar oluşturup, düzenli ve profesyonel bir şekilde Instagram hesabınızın içerik yönetimini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede takipçileriniz için sürekli aktif ve göz önünde oluyor, yeni takipçi kazanabilmeniz için çalışmalar yapıyoruz.

Numaranızı bırakın sizi arayalım 👋

Size yardımcı olabilmemiz için numaranızı bırakın.  En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

VEYA