👋 eKoza e-ticaret yazılımımız ile tüm pazar yerleriyle entegreli olarak online satışa başlayın.

Instagram Reklamları

Facebook’la birleşen Instagram sosyal mecrası 1 milyar kullanıcıyı geçmiş bulunmakta. Ülkemizde de yoğun olarak kullanılan Instagram çok ciddi bir reklam ve satış yapılabilecek potansiyel bir alan olmaktadır. Genel olarak genç bir kitleye hitap eden Instagram, aynı Facebook gibi birçok yaş grubundan insan tarafından kullanılmaktadır. Bu yüzden reklamlarınızın dilden dile dolaşması ve etkileşim alması bakımıdan Instagram çok önemli bir sosyal mecradır. Facebook reklamlarıyla benzer tarzda reklam modelleri olan Instagram reklamları ile hem web site trafiğinizi arttırabilir hemde satışlarınızı katlayabilirsiniz.

Instagram Reklam Türleri

Instagram reklam türleri 4 temel reklam modeli olarak ayrılmaktadır. Instagram reklamları olarak video reklam, görsel reklam, görsellerin kaydırma ve instagram hikaye reklamı olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.

  • Görsel reklamları ile kullanıcılarla etkileşime geçebilirsiniz
  • Video reklamları ile kullanıcıların dikkatini çekerek etkileşim sağlayabilirsiniz
  • Hikaye reklamları ile kullanıcısı 1 milyarı geçen insanlara ulaşabilirsiniz
  • Kaydırma görsel reklamları ile 1 reklamda birden fazla ürününüzü sergileyebilirsiniz

Instagram Takipçi Artırma Yolları

Mevcut bir Instagram hesabınızın takipçi sayısını arttırmak istiyorsanız hesabınızda yaptığınız paylaşımlarda doğru bir etiketleme işlemi yapmalısınız. Bu etiketler sayesinde fotoğrafınıza ulaşacak kişilerin dikkatini çekmeyi başardıktan sonra takipçi sayınızda organik olarak artışlar sağlanacaktır. İşin en önemli kısmı paylaşımlarınızın özgün, kaliteli ve kullanıcının dikkatini çekecek şekilde, düzenli bir şekilde yapılmasıdır.

Numaranızı bırakın sizi arayalım 👋

Size yardımcı olabilmemiz için numaranızı bırakın.  En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

VEYA