👋 eKoza e-ticaret yazılımımız ile tüm pazar yerleriyle entegreli olarak online satışa başlayın.

Hepsiburada Entegrasyonu

Hepsiburada entegrasyonu ile mağazanıza gelen siparişlerinizi, yaptığınız satışlarınızı takip edin, stoğunuzu güncel tutun, kargo fişi ve otomatik olara fatura bastırın.

Hepsiburada Entegrasyonu Ne İşe Yarar?

– Toplu fiyat güncelleme

– Otomatik stok kontrolü

– Sipariş takibi ve kargolama

– Otomatik fatura yazdırma

– Toplu ürün listeleme

Hepsiburada Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

Hepsiburada üzerinden aldığınız API bilgilerini e-ticaret sistemimizin entegrasyon bölümünden girerek hızlı bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz. İşlemi yaptıktan hemen sonra e-ticaret sitenizin paneli üzerinden Hepsiburada mağazanızın tüm özelliklerini kullanmaya hazırsınız.

Hepsiburada'da Satışa Başla

Hem bir e-ticaret sitesine sahip olmak hemde Hepsiburada.com’da hızlıca satışa başlamak için hemen bizi arayın. Sizin için tüm detaylarla biz ilgileniyoruz.

Mağazanıza Özel Kar Marjı İle Satış Yapın

Hepsiburada’ya özel “%” olarak veya “TL” olarak kendi belirlediğiniz tutarlardaki kar marjı ile satış yapabilirsiniz. Bu fiyat artışı ürünler Hepsiburada’ya aktarılırken uygulanır. Siteniz üzerinden komisyon ödemediğiniz için normal fiyatlarınızla müşterilerinize daha uygun fiyata satış yapmaya devam edebilirsiniz.

Stok Karmaşasına Son Verin

Hepsiburada’ya gelecek olan siparişlerinizi e-ticaret sitenizin panelinde görüntüleyin, kargoya hazırlayın, faturasını yazdırın ve stoklar otomatik olarak güncellensin. Sipariş geldiği zaman tüm pazaryerlerinde stoğunuz anında düşer ve stoksuz satış yapma ihtimaliniz sıfıra düşer. Bu sayede mağaza puanınız yüksek, müşteri memnuniyetiniz iyi ve pazaryeri cezai yaptırımlarından kurtulmuş olursunuz.

Numaranızı bırakın sizi arayalım 👋

Size yardımcı olabilmemiz için numaranızı bırakın.  En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

VEYA