Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya aracılığıyla etkileşim ve bilinirliğinizi arttırın

Facebook Reklamları

Neredeyse artık herkesin bir akıllı telefonu ve facebook hesabı olduğunu düşünürsek Facebook’un reklam yapabilmek için çok etkili bir alan olduğuda aşikardır. Facebook ilk kurulduğunda genellikle gençlere hitap ediyorken şu an her yaş kesimine hitap edebilmektedir. Kurulduğu günden bugüne çok hızlı büyüyen ve en çok sosyal medya kullanıcısına sahip olan Facebook güzel bir reklam alanıdır.

Instagram Reklamları

Facebook’la birleşen Instagram sosyal mecrası 1 milyar kullanıcıyı geçmiş bulunmakta. Ülkemizde de yoğun olarak kullanılan Instagram çok ciddi bir reklam ve satış yapılabilecek potansiyel bir alan olmaktadır. Genel olarak genç bir kitleye hitap eden Instagram, aynı Facebook gibi birçok yaş grubundan insan tarafından kullanılmaktadır. Bu yüzden reklamlarınızın dilden dile dolaşması ve etkileşim alması bakımıdan Instagram çok önemli bir sosyal mecradır.

Twitter Reklamları

İlk başlarda ülkemizden yeteri ilgiyi göremeyen Twitter sosyal mecrasıda son 2 yılda büyük ölçüde büyüdü ve toplamda 700 Milyon’un üzerinden kullanıcıya sahip olan platform, 30 milyona yakın Türk kullanıcıya erişti. Twitter reklamları küçük, orta ve büyük ölçüdeki her işletme için hedef kitlelerine ulaşabilme imkanı sağlamakta.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

En büyük sosyal medya mecrası olan Facebook neredeyse tüm yaş kesimlerine hitap etmektedir. Firmaların kendisini tanıtabilmeleri, ürünlerini pazarlayabilmeleri için büyük bir potansiyeli olan Facebook’ta yer almak önemlidir. Ancak firmalar, işletmeler için sosyal medyaya zaman ayırabilmek ayrı bir iş yükü gerektirmektedir. Ayrıca profesyonel bir şekilde içerik tasarımı ve düzenli bir şekilde içerik girişi sağlanmadığı zaman firmaların kurumsal kimlikleri zarar görmektedir.