👋 eKoza e-ticaret yazılımımız ile tüm pazar yerleriyle entegreli olarak online satışa başlayın.

Dijital Pazarlama

Daha fazla potansiyel müşteriye, daha doğru bir kitleye, daha hızlı ve daha etkili olarak ulaşmak ve bunları ekonomik bir şekilde yapmak için çalışıyoruz. İşlerinizi ve karlılığınızı artırmak için dijital pazarlama çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Google reklamları ile kullanıcılara kolayca ulaşın

Özel olarak kullandığımız metodlarla, geri dönüşüm ölçümleriyle en az maliyete en yüksek dönüşleri almanızı sağlayacak Google reklam çalışmaları yapıyoruz. Amacımız hedeflediğiniz kitleye erişerek dönüşümlerinizi artırmak.

Reklamlara harcıyacağınız bütçe bizden bağımsızdır. Ne kadar bütçe ayırmak istediğinizi bize belirtirsiniz, biz reklamlarınız yayınlarız ve size geri dönüşlere göre optimize ederiz. 

Reklam algoritmamız sayesinde rakiplerinizin anahtar kelime analizlerini yapar, size olumlu katkı sağlayacakları alarak çalışmamızı en faydalı olacak şekilde devamlı olarak kontrol ederiz. Bu sayede reklam bütçenizi en iyi şekilde yönetmenizi sağlarız.

SEO (arama motoru optimizasyonu) ile aramalarda üst sıralarda yer alın

Seo çalışmaları ile organik ziyaretçilerinizi artırıyor, Google aramalarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Seo çalışmalarımız için web siteniz özenle optimize ediliyor, web tarayıcılarla %100 uyumlu hale getiriliyor.

Kullandığımız premium araçlarla rakiplerinizin ve sektörünüzün analizlerini yaparak en doğru anahtar kelimelere yönelerek başarı sağlıyoruz.

Sizin veya bizim değil, hedef kitlenizin beğeneceği tasarımlar yapıyoruz. Bir web sitesi sahibi olmak hemen için bizimle iletişime geçin.

Hedef kitlenizi genişletmek, işlerinizi büyütmek, marka bilinirliğinizi ve kurumsal kimliğinizi oluşturmak için ihtiyacınız olan web sitelerini inşa ediyoruz.

Google haritalar ile işlerinizi artırın

Hemen hemen herkesin telefonunda, bilgisayarında kullandığı Google haritalarda bulunur olun.

Sizin için Google haritalara kaydınızı yapıyor, görsellerinizi ve işletme bilgilerinizi ayarlıyor, çalışma saatlerinizi ayarlayarak müşterileriniz size daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz.

Google harita kaydını en hızlı şekilde tamamlayıp, müşterilerinizin yol tarifi alarak işletmenize gelmesini sağlıyoruz.

Numaranızı bırakın sizi arayalım 👋

Size yardımcı olabilmemiz için numaranızı bırakın.  En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

VEYA