Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama yöntemleriyle etkileşim ve bilinirliğinizi arttırın

Google Reklamları

Google Ads, eski adıyla Adwords reklam Google aramalarında ve haritalarda karşımıza çıkan reklamların sağlayıcısı konumundadır. Günümüzde internetin yaygınlaşmasıyla beraber arama motorları da ön plana çıkmaktadır. En fazla kullanılan arama motoru olan Google, işletmeler için ücretli reklam platformu oluşturmuş ve bu platform uzun zamandır kullanılmaktadır.

SEO

Kısa ve öz anlatımda İngilizce ‘’Search Engine Optimization’’ kelimelerinin baş harflerini alarak oluşturulan SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Genellikle ülkemizde de -SEO- kısaltması olarak kullanılır. Arama motoru optimizasyonu, günümüz dijital pazarlama alanının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Dünyanın en büyük arama motoru olan Google’ın kullanıcıların aramalarına en doğru ve alakalı sonucu çıkarmak için sıralama kriterleri bulunur. Bu sıralama kriterlerini en doğru ve etkili biçimde öğrenmeye ve uygulamaya genel adıyla ‘’SEO’’ ismi verilir.

E-Ticaret Çözümleri

E ticaret internetten bilgilerinizi kullanarak alışveriş yapılan bir platformlar topluluğudur. 1983’ten sonra internetin kurulması ve yaygınlaşmasıyla beraber Amazon, Ebay, Wish gibi birçok e ticaret sitesi kurulmuş ve kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.