👋 eKoza e-ticaret yazılımımız ile tüm pazar yerleriyle entegreli olarak online satışa başlayın.

Pazaryeri Entegrasyonları

Tüm pazaryeri satış ve ürün işlemlerinizi tek bir panelde yönetin. E-ticaret operasyonlarınızı tek bir noktadan yöneterek performansınızı katlayın.

Tüm pazaryerlerinde satış yapın, siparişlerinizi tek bir panelden yönetin

Tüm pazaryerlerine eklediğiniz ürünler kendi sitenize de eklensin, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman satışınızı yapın, fatura kesin, raporlarınızı kontrol edin. Hepsine eKoza entegrasyon sistemi sayesinde tek ekranda yapın. 

Fiyat Güncellemelerinizi Kolayca Yapın

Tüm ürünlerinizin yönetimini yaparken kolayca tüm fiyatları güncelleyin

Sipariş ve Gönderilerinizi Tek Panelden Yönetin

Sipariş ve gönderilerinizin tüm işlemlerini tek bir ekrandan halledin

Ürün ve Stoklarınızın Yönetimini Kolaylaştırın

Ürün ve stoklarınızı siteler arasında dolaşmadan tek bir panelden yönetin

Kargo ve Fatura Süreçlerini Kolayca Yönetin

Tüm platformlardan gelen siparişlerin, faturalarını ve kargo işlemlerini yönetin

Kategorilerinizi Eşitleyerek Ürün Girişini Kolaylaştırın

Kendi panelinizden kolayca kategori eşitlemesini yapın ve zaman kazanın

İptal ve İadelerin Takibini Panelinizden Yapın

İptal veya iadesi gerçekleşen ürünlerinizin kontrolünü, tek bir ekrandan sağlayın

Hemen e-ticarete giriş yaparak satış yapmaya başlayabilirsiniz!

Daha fazla bilgi verebilmemiz için aşağıdaki formu doldurun! Ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayıp tüm detaylar hakkında bilgi verecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Pazaryeri (Marketplace) satıcılarla alıcıların bir arada bulunduğu, ürünler hakkında soru sorabilme olanağı sağlanan, alıcıların çeşitli kategorilerdeki ürünleri karşılaştırabilme imkanının olduğu bir platformdur. Satıcılar ürünlerinin yayınlanmasını istediği pazaryeri ile anlaşır ve uygun kategorideki alanda ürünler listelemeye dahil edilerek potansiyel alıcılara ulaşır. Trendyol, Amazon, Hepsiburada, GittiGidiyor, N11, Çiçeksepeti, Morhipo, Akakçe, Flo birer pazaryeridir.

E-ticaret Pazaryeri entegrasyonu, pazaryerlerinde satış yapan satıcıların e-ticaret sitelerini ve pazaryeri mağazalarını entegre edip satışları daha kolay ve pratik bir şekilde yönetebilmesine yardımcı olur.

E-ticaret pazaryeri entegrasyonu, pazaryerlerinden satış yapan işletmelerin vazgeçilmezidir. Eş zamanlı olarak, pazaryerlerinde kategori eşleştirmelerinizi, ürünlerinizi ve stoklarınızı aktarma işlemini, fiyat ve sipariş yönetiminizi manuel olarak uğraşmadan halletmenizi sağlar. Dolayısıyla e-ticaret süreç yönetiminizi en doğru şekilde yapılmasında büyük rol oynar.

Entegrasyon fiyatları, paketlere göre değişiklik göstermektedir. Net bir bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Pazaryeri komisyon oranları, anlaşmalı olduğunuz pazaryerine ve ürünlerin sergilendiği kategoriye göre değişiklik göstermektedir. Çok geniş bir pencereden bakılacak olursa komisyon oranları %4-%20 arasında değişiklik göstermektedir.

Pazaryeri mağaza puanları, potansiyel alıcı üzerinde önemli bir etki oluşturur. Puan ne kadar yüksekse alıcının alışveriş yaparken o satıcıyı tercih etmesi daha muhtemeldir. E-ticaret pazaryeri puanının artması birçok sebepe bağlıdır. Satıcının e-ticaret süreç yönetimine hakim olması gerekir. Satın alınan ürünlerin kargoya verilme süresi, alıcının ürün hakkında soru sorduğunda yanıt alma süresi gibi birçok etmen satıcı ve mağaza puanını etkilemektedir.

Pazaryeri entegrasyonuyla beraber fatura kesme işlemini tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.

Hem pazaryeri hem de kendi kargo anlaşmanız ile kargo takip kodlarınızı ilgili pazaryerine aktarabilirsiniz.

Numaranızı bırakın sizi arayalım 👋

Size yardımcı olabilmemiz için numaranızı bırakın.  En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

VEYA