Grafik Tasarım

Sizin veya bizim değil, hedef kitlenizin beğeneceği tasarımlar yapıyoruz

Logo Tasarım

Logo kurumların, firmaların, işletmelerin ve markaları temsil eden özgün tasarımlardır. Günümüzde birçok web sitesi veya markanın ismini duyduğumuzda veya gördüğümüzde aklımıza ilk olarak gelen şey markanın logo çağrışımı olacaktır. Logolar sadece sembol, şekillerden ve iconlardan meydana gelir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik nedir ve nasıl kurumsal bir kimlik elde edilir? Bunun cevabı adındanda anlaşıldığı gibi dışarından gözlemleyen kişiler için şirket, firma veya herhangi bir oluşumun görünen yüzüdür. Bu yüzden hem şirket içi hem şirket dışı duruş ve davranışlar, bir şirketin imajını yani kurumsal kimliğini yansıtır.

Banner Tasarım

Websiteleri içerisine yerleştirilen, içerikten ayrı olarak dikkat çekmeyi sağlayan reklam görseline banner denir. Bannerler reklam amaçlı kullanılmasının yanı sıra öne çıkarılmak istenilen ürünleriniz veya hizmetleriniz içinde kullanılmaktadır. İstenildiği boyutlarda üretilebilinen banner tasarımlar hem sabit hemde hareketli olarak yapılabilmektedir.

Sizde mutlu müşterilerimiz arasına katılmak ister misiniz?

Projenizi Hemen Hayata Geçirelim

Yapmak istediğiniz projenizi hayata geçirmek veya işinizi büyütmek istiyorsunuz ama işlemlere nasıl başlamanız gerektiğine karar veremiyor musunuz? O zaman hemen sizinle iletişime geçelim, genç ve dinamik kadromuzla fikirler üreterek size yardımcı olalım.