👋 eKoza e-ticaret yazılımımız ile tüm pazar yerleriyle entegreli olarak online satışa başlayın.

Web Tasarım

Çağımız gereği yaşlısından gencine herkes alışveriş, fatura yatırma, usta bulma ve hatta market alışverişi gibi örnek vermekle bitiremeyeceğimiz kadar çok olan tüm ihtiyaçlarını artık internetten karşılıyor. Bu yüzden en küçük işletmeden, en büyüğüne kadar tüm işletme ve hizmet sunan tüm kişilerin bir websitesi olması çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bizde müşterilerimize en faydalı olacak şekilde web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Grafik Tasarım

Şirketinizi veya işinizi karşı tarafa en iyi yansıtmanızı sağlayacak her türlü döküman, websitesi, kartvizit vb. unsurların tasarım kısmı çok önemlidir. Yapılacak olan tasarımın renkleri, karşı tarafta akılda kalıcılık gibi bir çok unsura dikkat ederek müşterilerimize grafik tasarım hizmeti sağlamaktayız.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Firmalar, işletmeler için sosyal medyaya zaman ayırabilmek ayrı bir iş yükü gerektirmektedir. Ayrıca profesyonel bir şekilde içerik tasarımı ve düzenli bir şekilde içerik girişi sağlanmadığı zaman firmalar sosyal medyayı verimli olarak kullanamamaktadır. Biz müşterilerimizin sosyal medya hesaplarının içerik ve reklam yönetimi gibi işlemlerini yapmaktayız.

Dijital Pazarlama

Bir web sitesi kurulduktan sonra en önemli olan diğer iş, yaptığınız işin pazarlamasını yapmaktır. Dijital ortamda sektörünüzde rekabet edeceğiniz rakiplerinizden bir adım önde olmak için hem Google arama ağı reklamlarında, hem de Google organik aramalarda üstte çıkmanız için hizmet sağlamaktayız.

Numaranızı bırakın sizi arayalım 👋

Size yardımcı olabilmemiz için numaranızı bırakın.  En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.

VEYA