Antalya Web Tasarım

Profesyonel, Tüm Cihazlarla Uyumlu, Ölçülebilir Web Siteleri

İşletmenizi tam olarak yansıtan bir kurumsal web sitesi ister miydiniz?

Sizi müşterilerinize dijitalde en iyi şekilde tanıtalım…

Antalya Web Tasarım
Antalya Web Tasarım

Kimlerle Çalıştık?

Neler Yaptık?

Uğur Halı Yıkama

Site Adresi: www.ugurhaliyikama.com.tr

Tourists With Kids

Site Adresi: www.touristswithkids.com

Aspa Tercüme

Site Adresi: www.aspatercume.com

Dr. Duygu Aksoy

Site Adresi: www.duyguaksoy.com.tr

Web Sitesinin Önemi

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve neredeyse her yaş grubuna ulaştığını, akıllı telefonların yaygınlaşması sonucu tabiri caizse herkes cebinde artık bir bilgisayar taşıyor. Kişinin öğrenmek istediği herhangi bir bilgi olduğunda hemen internette araştırma yaparak web sitelerinden istediği bilgileri edinilebiliyor. Bir web sitesi sayesinde istediğiniz hedef kitleye siz ulaşabildiğiniz gibi hedef kitlede istediğinde size ulaşabiliyor. Websitesinin içeriği sizin insiyatifinizle oluştuğu için karşı tarafa anlatmak istediklerinizi web sitesi aracılığıyla daha etkili bir şekilde anlatabilirsiniz. Sosyal medya hesapları her ne kadar aktif olarak kullanılsada bir işletmenin güvenilirliğini, kurumsal olduğunu göstermesi için kullanıcılar web sitesine özellikle dikkat etmektedirler. Profesyonel ve kurumsal bir kimlik sergileyebilmeniz için web sitesi olmazsa olmazınızdır.

Kurumsal Kimlik

Bir şirketin, kuruluşun gerek şirket içi gerekse şirket dışı sergilediği, gösterdiği tüm duruş, davranış ve imajını temsil eden etkenler kurumsal kimliği temsil etmektedir. Yani bir şirketin sahip olduğu imajını dışarıya yansıtma şekli o şirketin kurumsal kimliğini göstermektedir. İyi bir kurumsal kimliğe sahip olan şirket hem müşterilerinin gözünde hem de diğer firmaların gözünde saygınlık kazanmanızı sağlayacaktır. Kurumsal kimliğe sahip olan firmalar daima bir adım öndedir ve daha akılda kalıcı olmaktadır.

Kurumsal Web Sitesinin Özellikleri

Kurumsal kimliği birçok şey ön plana çıkarmaktadır. Bunlardan en basiti kartvizitteki logodan, ürettikleri ürünlerin ambalajlarına kadar, ofiste kullanılan antetli kağıdın tasarımından, fatura zarflarına kadar kurumsal kimliği oluşturacak öğeler vardır. Tüm bunların tasarımı yapılırken kurumsal bir web sitesinin de benzer tasarım ve renklerde, birbirleriyle uyumlu bir şekilde tasarlanması gerekmektedir. Bu sayede hem kurumun kurumsal kimliği oturacak hemde akılda kalarak saygın bir kimlik oluşumu sağlanacaktır.